Archiv článků

Exotic KV

Adrasteia Mrs Pink Dream of joy - V2 !! Bohužel momentálně v nevýstavní kondici srsti. Jch. CZ Kosmos von den Kolibris - V1, CAC !! Kosmos von den Kolibris splnil podmínky pro udělení titulu KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION KCHMPP !!!
Celý článek

MÁME ŠTĚŇÁTKA CHP!!!

Dneska v ranních hodinách se mamčiné fence chodského psa, Ultra Uxa Bryvilsár narodilo 6 štěňátek - 3 kluci a 3 fenky. Bohužel 2 fenky a 1 pejsek přišli na svět bez obalu a byli již mrtví. Zbylá fenečka je drobnější, ale aktivní čilá, jako její dva bratři, kteří jsou také v pořádku. Aktuálně tedy...
Celý článek

Očekáváme štěňátka !

Dneska je to 56. den, od krytí naší fenky chodského psa Grand Ch., Ch., Jch. Ultra Uxa Bryvilsár, která byla nakryta krásným a hlavně povahově vyrovnaným psem jménem Ch. Daren Valaimdar. Více informací najdete v sekci Chodský pes - plánovaný vrh. Uxa je březí a budeme v nejbližší době očekávat...
Celý článek

bonitační víkend

Sobota: Pardubice - papilloni Jch. Kosmos von den Kolibris - CHOVNÝ PES !! Adrasteia Mrs Pink Dream of joy - CHOVNÁ FENA !! Neděle: Žižice - border collie Babykins Beam Dream of joy - CHOVNÝ PES !! Jch. Borderguard Somebody to love - CHOVNÁ FENA !!
Celý článek

Nový domov

Dnes odjel do nového domova náš další odchovanec čivavky dlouhosrsté pejsek Bailius Dream of joy. Přejeme hodně štěstí !! :)
Celý článek

NVP Mladá Boleslav

C.I.E. Lucky for You Broadway - V1, CAC !! Jch. Alla Diamond Dream of joy - Výborná !! Cobain Clone Dream of joy - Velmi nadějný 1 !! Borderguard Somebody to love - V1, CAC CZ, CAC ČMKU, NÁRODNÍ VÍTĚZ !! Borderguard Somebody to love "SAM" JE NOVÝ ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION !!!
Celý článek

Nový domov

Dnes odjel do nového domova další pejsek čivavky Brian Dream of joy, kterému budou říkat Charley. :)
Celý článek

Nový šampion

Oficiálně nám přišlo potvrzení, že fenka Brilliant Bucky Dream of joy se splnila podmínky pro udělení titulu KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION KCHMPP !!! Jsem moc šťastná !
Celý článek