Archiv článků

Nový domov

Dneska odjela do nového domova poslední čivaví fenečka z vrhu "A" Ali Ashes Dream of joy. Na prodej jsou ještě tři krásní kluci a jedna fenečka z vrhu "B", všichni jsou vhodní na výstavy i do chovu. Pokud máte zájem o čivavku, prosím kontaktujte mě!
Celý článek

Vyšetření BOC

Dneska jsme byli v Ostravě na vyšetření očí a výsledky? Skvělé !!! imp.HU Borderguard Somebody to love "Sam" - PRA/CEA, C, LL, GONIO (glaukom) - NEGATIVNÍ ! opakované vyšetření Forever Svěží Vítr "For" - PRA/CEA, C, LL, GONIO (glaukom) - NEGATIVNÍ !
Celý článek

Máme štěňátko

Dneska jsem se po dlouhé době dočkala a naše papillonka Zayla Dee Nueva Sorpresa porodila jednu nádhernou holčičku Baby-Bella Dream of joy !!! Hrdým otcem je importovaný pes z Polska "Kimeček" CH. Antoš Golyski Raj. Fenečka s největší pravděpodobností bude zůstávat v naší CHS Dream of joy.
Celý článek

Nový domov

Dneska odjela do nového domova do Olomouce mamčiná čivaví fenečka z odchovu "A" jménem Ann Sarah, se kterou se snad budeme potkávat na výstavách. Přejeme hodně štěstí do budoucna!
Celý článek

Nový domov

Štěňátka se začínájí rozjíždět do nových domovů. Náš odchovanec border collie Crescent Cris Dream of joy odjel do nového domova na Slovensku do CHS Akirdalu. Přejeme hodně štěstí a mnoho úspěchu !!!
Celý článek

KV KCHMPP Dětřichov

C.I.E. Lucky for You Broadway - V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz !! Borderguard Somebody to love - V1, Vítěz třídy mladých, Vítěz Dětřichova (BOB) !! Adrasteia Mrs Pink Dream of joy - V1, Vítěz třídy mladých !! Kosmos von den Kolibris - V1, Vítěz třídy mladých, Vítěz Dětřichova (BOB), BIS JUNIOR...
Celý článek

NVP Ostrava So+Ne

Borderguard Somebody to love - V1, CAJC, BOJ - BEST OF JUNIORS !! Brilliant Bucky Dream of joy - V2, Res. CAC !! Adrasteia Mrs Pink Dream of joy - V1, CAJC !! Kosmos von den Kolibris - V1, CAJC !!
Celý článek

Bonitace Kvasiny

JCH. Brilliant Bucky Dream of joy je nová chovná fena !! Bubastis Bryce Dream of joy je nový chovný pes !! Gratuluji !!! :)
Celý článek

Nové fotky čivavek

Dneska jsou do odchovů "A" i "B" mamčiných čivav přidané nové fotografie. Stále přijímáme předběžné rezervace. Upřednostníme zájemce především se zájmem pro výstavy! Štěňátka jsou opravdu typově velice náderná a byli bychom moc rádi, kdyby byly prezentovány.
Celý článek