Rezervace a koupě

Na budoucí majitele našich odchovů neklademe nároky, aby se věnovali sportům/výstavám nebo chovu. Pokud se ovšem pro tuto cestu rozhodnete, rádi Vás v tomto podpoříme, poradíme s uchovněním, s výběrem krycího psa/feny. Rádi Vám ukážeme, jak se připravit na výstavu a pokud to bude v našich silách, pomůžeme se základní výchovou psa. Každá prezentace našeho odchovu, ať už v jakékoliv této oblasti bude pro nás krásným bonusem. 
 
Nejdůležitější ale je, abyste se svým novým štěnětem/psem byli ve společné harmonii, jako vyrovnaní partáci na mnoho dalších společných let. Základ pro spokojený život, je výchova již od ranného štěněte, která by se neměla podcenit. 
 
Nabízíme možnost předběžné rezervace štěňátka z naší chovatelské stanice, ještě před narozením nebo ihned po jejich narození.
Stejně tak je možné navštívit nezávazně naší chovatelkou stanici a seznámit se tak osobně nejen s námi, ale také s budoucí matkou štěňat, někdy i otcem, pokud jej máme doma. 
 
V případě rezervace již vybraného štěněte, bereme vždy 50% z kupní ceny převodem nebo hotově na zálohovou fakturu. Zbytek částky doplácí budoucí majitel štěněte, opět buďto hotově v den odběru štěněte nebo je možné částku zaslat převodem před odběrem štěněte. 
 
V době odběru štěněte od nás dostanete kupní smlouvu, kterou je možné zaslat k přečtení ještě před rezervací. Dále dostanete konečnou fakturu a mezinárodní cestovní pas psa, který slouží také jako očkovací průkaz a pas k cestování do zahraničí.