V sobotu 30.4. jsme jeli na výstavu KCHMPP do MB s úkolem získat potřebná ocenění budoucího uchovnění pro papillony a kéžby jako bonus, dokončit se psem a fenou boc šampion tituly, pro které každému z nich chybělo jedno vítězství.

Papillony posuzovala paní Maja Korošec ze Slovinska. I když jsme zde nezaváleli, jsem přesto vnitřně spokojená, protože jsme dostali krásné posudky, které nemáme mnohdy ani, když vyhrajeme s titulem a především od ČR rozhodčích a navíc jsme opravdu všichni získali potřebné známky k uchovnění. 

Luke Skywalker Dream of joy - třída mladých - Velmi dobrá !! (2)
Optimizmo Pepa Pink - třída dorostu - Nadějná !! Timi se bohužel předvedla, jako spráskaný utýraný pes, což mne velice mrzí, protože je to běžně velmi veselá a šikovná fenečka.
Leia Organa Solo Dream of joy - třída mladých - Výborná 3 !! (6)
Mahagon Dream of joy - třída mladých - Velmi dobrý !! (5)
Michelle Dream of joy - třída mladých - Výborná 3 !! (6)
Minnie Dream of joy - třída mladých - Velmi dobrá 4 !! (6)

Během dopoledne se stihli vystavit také odchovy borderek. Border kolie posuzoval pan rozhodčí Péter Muzslai z Maďarska, kterému děkuji za posouzení našich odchovů. 
Zeck Dream of joy - třída dorostu - Velmi nadějný 1 !! (3)
Xandery Dream of joy - třída mladých - Velmi dobrý !! (9)
(ee-red) Valentin Dream of joy - třída mladých - Velmi dobrý !! (9)
(hnědobílý) Sunny Loky Dream of joy - třída mladých - Výborný 3 !! (9) Loky byl na této výstavě také úspěšně bonitován s výsledkem CHOVNÝ PES !! 
(ee-red) Hective Life Dream of joy - třída vítězů - Výborný 3 !! (5)
Xanthippe Dream of joy - třída mladých - Velmi dobrá !! (18)
Tasmanian Princess Dream of joy - třída mladých - Velmi dobrá !! (18)
Okira Dream of joy - mezitřída - Výborná !! (10)
Naira Dream of joy - třída otevřená - Výborná 3 !! (9)
Fantagira Nebeský sen - třída veteránů - Výborná 4 !! (5)

Mezitím, co jsem byla v kruhu s papillony nastupoval manžel s borderkou - Cobain Clone Dream of joy - třída veteránů - Výborný 1 !! CLONE splnil podmínky pro udělení titulu ČESKÝ VETERÁN ŠAMPION !!!  

Nakonec jsem stihla nastoupit s naší ee-red fenou "Legi" Quileute Legend Dream of joy - meziřída - Výborná 1 CAC !! (10) LEGI splnila podmínky pro udělení titulu ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION !!! 
Legi byla jedinou barevnou border kollií, která na této výstavě získala první místo včetně titulu. Jsem na ni nesmírně hrdá a vděčná.

V neděli 1.5.2022 nastoupil náš hnědobílý odchov Sunny Loky Dream of joy na zkoušku poslušnosti se svým mladým majitelem a úspěšně spolu složili zkoušku ZZO !!  
Dále také černobílý pejsek Alvin Dream of joy úspěšně složil zkoušku IBGH2 !! 

O víkendu se také konala krajská výstava v Dolním Benešově - kde se ukázala fenečka Xsara Dream of joy - ve třídě mladých získala známku - Výborná 2 !! (6) 

No a v neposlední řadě je také novnika, že s námi již o víkendu byli trošku neplánovaní dva pomeranian čertíci, a to fenečka Christina Aguilera Happy Darlings (Gillien Pom Toy z Malebného povltaví X Mag-Hanter Gregory Alex) a pejsek Idol Happy Darlings (Daisy Happy Darlings X Kolibripom Alex Maqueen). 
 
Děkuji všem majitelům odchovů za prezentaci a všem moc gratuluji, protože mnozí byli na výstavě poprvé v životě a přesto jsme všichni splnili to, co jsme potřebovali především. :)

poharmb